18 грудня 2020

Догляд за поверхнею S-Sense

Сантехніка з матеріалу S-Sense – це стильне й практичне рішення. Поверхня нагадує вироби з натурального каменю, але має певні переваги. Матеріал S-Sense не потребує особливого догляду, з нього легко видаляються різні забруднення, а подряпини можна заполірувати і повернути виробу вид нового.

Що таке матеріал S-Sense

Це унікальний матеріал на основі натурального каменю, створений фахівцями компанії Salini. Сантехніка на базі S-Sense створена з натуральних компонентів, має презентабельний вигляд, приємна на дотик. S-Sense міцніший за камінь, стійкий до перепадів температур. Матеріал не пористий, тому гігієнічний і стійкий до забруднень. Доглядати за такою сантехнікою легко, але потрібно знати основні правила.


Чого не можна робити з матеріалом S-Sense

Для чищення поверхні не можна використовувати порошки з абразивами, жорсткі щітки, металеві мочалки. Це може призвести до появи подряпин і пошкодження поверхні. Після такої чистки ванна втратить блиск, і її доведеться полірувати. Поверхня чутлива до ацетону, розчинників, хлору, аміаку, концентрованих кислот і лугів, тож уникайте потрапляння на поверхню виробу таких агресивних рідин. Матеріал відрізняється міцністю, але сильні удари, важкі предмети з гострими краями можуть пошкодити поверхню, призвести до порушення її експлуатації. Дотримання цих простих правил допоможе зберігати поверхню S-Sense гладенькою багато років.

Як правильно доглядати за поверхнею S-Sense

Після використання ванни рекомендується прополоскати її чистою водою і насухо протерти м'якою тканиною. Це дозволить уникнути появи іржавих розводів, яких дуже складно позбутися. Якщо ви регулярно виконуватимете такі прості процедури догляду, насолоджуватись бездоганним виглядом сантехніки зможете протягом багатьох років. Якщо на поверхні з'явилися забруднення, їх можна видалити мильним розчином і м'якою тканиною. акож можна використовувати миючі засоби для сантехнічного обладнання, що не містять абразивних часток. Свіжі забруднення видаляються без зусиль, тому намагайтеся регулярно доглядати за ванною. Якщо на поверхні S-Sense є плями, що в'їлися, які не видаляються за допомогою мильного розчину, використовуйте спеціальні засоби для чищення без абразивів. Вони м'яко усунуть навіть застарілі забруднення. ЕЯкщо в комплекті з миючими засобами йде губка з абразивної стороною, не використовуйте її.

Як позбутися подряпин на поверхні S-Sense

Якщо ви випадково подряпали ванну, їй можна повернути вид нової за допомогою ремкомплекта і наждачного паперу R500 — R600 (для матової поверхні). Акуратно обробіть пошкоджене місце, далі використовуйте суміш з ремкомплекта, а потім відполіруйте до блиску полірувальною пастою. Можна використовувати засоби для полірування кузова автомобіля. І тоді ваша сантехніка знову заблищить як нова. Якщо ви не маєте досвіду, радимо подивитися відео-урок з ремонту поверхні S-Sense. Ремонт можна здійснити легко і в домашніх умовах! Детальну інформацію щодо етапів процедури та умов надання ремкомплекта ви знайдете за посиланням

S-Sense – це унікальний матеріал, вироблений на сучасному обладнанні з натуральних компонентів, який забезпечує такі властивості:

  • практичність;
  • довговічність;
  • просту в догляді.

Виріб з матеріалу S-Sense відмінно впишеться в стильний, сучасний інтер'єр вашої ванної кімнати.