18 грудня 2020

Догляд за поверхнею S-Stone

Елітна італійська сантехніка Salini з матеріалу S-Stone популярна завдяки привабливому вигляду, відмінним експлуатаційним характеристикам, екологічності й простоті догляду.

Але за будь-якою поверхнею потрібно доглядати, дотримуючись певних правил, і тоді ванна або раковина прослужить вам довго. Догляд за інноваційним матеріалом зовсім не складний. Розповімо про його особливості та поділимося секретами, які допоможуть поверхні зберігати вид нової навіть в разі інтенсивної експлуатації.

Особливості матеріалу S-Stone

Це міцний композит на основі природних мінералів, які зв'язані між собою спеціальними смолами. До складу можна додавати пігменти, що дозволяє отримати будь-який колір сантехніки. Ви можете підібрати варіант, який ідеально пасуватиме вашому інтер'єру.

Монолітна сантехніка з литого каменю стійка до ударів і служить довго. Поверхня виробів довгі роки зберігає свій вихідний відтінок і первозданний вигляд, та для цього потрібно дотримуватися умов експлуатації й правильно доглядати за матеріалом.

Чи можна подряпати S-Stone?

Незважаючи на міцність, гострі металеві предмети можуть залишати на поверхні сантехніки подряпини. Зазвичай це відбувається при падінні в ванну металевих предметів, чищенні поверхонь металевої щіткою або мочалкою. Якщо поставити в ванну твердий предмет з гострими краями, поверхня також може постраждати.

Та поява подряпин – це не вирок. Поверхню з литого каменю можна відновити. Для цього використовується дрібнозернистий наждачний папір (R600).

Також для боротьби з дрібними подряпинами підійде паста для полірування кузова автомобіля. Завдяки їй литий камінь засяє, як новий. Паста допоможе повернути поверхні первозданний вигляд, не зашкодивши. Як правильно мити поверхню?

Для видалення забруднень використовуйте мильний розчин і м'яку тканину або щітку. Поверхня очищається легким рухом руки. Можна використовувати не тільки мило, а й миючі засоби. Порошки з абразивами також підходять для поверхні S-Stone.

Щоб не з'являлися стійкі забруднення, що в'їлись і які досить складно видалити, протирайте сантехніку після кожного використання. Якщо такі плями все ж з'явилися, використовуйте спеціальні засоби для чищення пасти. Вони швидко видаляють бруд і не зашкодять поверхні.

Іржаві плями з литого каменю видалити важко, тільки за допомогою спеціальних засобів. Простіше запобігти їх появі, ніж з ними боротися. Для цього після банних процедур обполосніть ванну і насухо протріть м'якою тканиною. Це займе всього кілька хвилин, але врятує від появи іржавих розводів.

Що робити не можна?

Незважаючи на стійкість матеріалу до зовнішніх чинників, є речовини, які можуть призвести до вицвітання і пошкодження. Не рекомендується змивати воду після фарбування волосся в ванну або раковину. Латунна фурнітура піддається впливу деяких хімічних речовин. Не можна використовувати:

  • кислоти;
  • луги;
  • лаки;
  • хлор;
  • фарби для волосся.

Деякі забруднення можна акуратно видалити ацетоном, але, якщо надовго залишити його на поверхні, це призведе до зміни відтінку.

Навіть якщо на поверхні литого каменю утворилася помітна пляма, яку не вдається відтерти м'якою тканиною, не використовуйте металеву щітку або скребок. Це призведе до появи глибоких подряпин.

Використовуйте спеціальні засоби для поверхні S-Stone.

Якщо ви хочете, щоб сантехніка служила довго і завжди виглядала, як нова, регулярно використовуйте засоби, спеціально призначені для догляду за литим каменем. Вони м'яко очищують поверхню, захищають від зовнішніх факторів, відновлюють блиск.Такі засоби коштують дорожче звичайних, але ефект від застосування надзвичайний.

Ванни з литого каменю: краса і простота догляду.

Догляд за поверхнею S-Stone дуже простий. Як і будь-яку сантехніку, литий камінь потрібно регулярно мити із застосуванням миючих засобів. Регулярно доглядайте за ванною, і тоді ані іржа, ані плями, що в'їлися ніколи не турбуватимуть вас.

Безсумнівна перевага матеріалу S-Stone – довговічність і простота догляду. І хоча для багатьох матеріалів подряпини – це вирок, литий камінь відмінно полірується. Слід уникати контакту ванної з твердими предметами і металом, але, якщо ви випадково подряпали сантехніку, не засмучуйтесь. Полірування дозволить позбутися подряпин і дефектів.

Італійська сантехніка Salini з литого каменю – це не тільки стильний дизайн і різноманітність відтінків. Це європейська якість, довговічність і простота догляду за поверхнею.