11 листопада 2020

Ванни 2021. Тренди нового року

В сучасних реаліях ванна кімната все частіше перетворюється в оазис спокою, розслаблення і відпочинку для активних мешканців мегаполісів.

Пропонуємо вам ознайомитись із трендами оформлення ванних кімнат 2021 року.

Ванни і раковини з натурального каменю – символ розкоші, вони виглядають ефектно й оригінально в будь-якому інтер'єрі.

Який же стиль обрати? Як і раніше, будуть актуальними: екологічне спрямування, стильний лофт, скандинавський сучасний дизайн. Однак і вони зазнали змін. Деталей і принтів стає менше, а акцент тепер на фактурах, формах і матеріалах.

Дизайнери інтер'єрів розповіли про домінуючі кольори – чорний і білий, сірі, бежеві та пастельні тони – відтінки природи. Більш насичені тони нескладно поєднувати між собою, а нейтральна база врівноважить будь-який контраст. Можливо, когось може спантеличити чорна ванна, але ми готові посперечатися – це стильний хід!

Чорний у ванній кімнаті? Однозначно так! Особливо, якщо мова йде про ванни, що стоять окремо.

Така ванна додасть інтер'єру трохи драматичності. У поєднанні з правильно підібраною фурнітурою і сантехнікою можна досягнути вражаючого ефекту і зробити ванну головною дійовою особою, врівноваживши дизайн спокійним кольоровим рішенням»
, говорить Кортні Хілл Фертітта з компанії Courtney Hill Interiors.

Ванни, що стоять окремо – це абсолютний must-have модного інтер'єру 2021 року.

«Вони роблять інтер'єр дорожчим і розкішнішим, а їх скульптурна форма може внести елемент сучасності у вигляд вашої ванної кімнати», — вважає Лонні Пол зі студії Lonni Paul Design.