20 квітня 2020

Якою має бути зручна ванна

Вже не перший рік фахівці компанії Salini ведуть розробку в сфері збільшення ергономіки та створення найбільш зручних ванн. Окрім того, ми мали на меті реалізувати проєкти для невеликих ванних кімнат багатоквартирних будинків. Сьогодні ми щасливі представити одну з перших моделей, яка втілила в собі не тільки найбільш повний спектр розробок в області ергономіки, але й практичність вбудованої ванни з можливістю зміни довжини.

ORLANDO. 3 зони комфорту

Проектуючи цю модель, ми хотіли досягти високого рівня комфорту для всіх трьох зон тіла:

Ноги. Довжина дна, 110 см, забезпечує оптимальне положення тіла і запобігає ковзанню під час прийому ванни. Завдяки такій довжині ноги приймають розслаблену і природну позу.

Спина і шийний відділ . Вигин спинки ванни анатомічно повторює лінії спини і шиї. Наші фахівці домоглися максимально комфортного поєднання поверхні ванни й тіла, що надає ванні іншої форми – природного ергономічного кокона.

Плечі і руки. Глибина ванни спеціально розроблялася для зручного розташування рук на бортах в положенні напівлежачи. У такій позі досягається природне розслаблення м'язів плечового поясу.

Завдяки цим параметрам і внутрішній формі, ORLANDO ідеально підійде людям зростом до 190 см..


Зовнішня ергономіка

Комфорт важливий не тільки всередині, а й зовні! Тому компактна довжина ванни 170 см – це ідеальний варіант для затишних ванних кімнат. А для вимогливих замовників є опція коректування довжини ванни від 170 до 160 см.


Доступні в двох комплектаціях:
Також обидві комплектації доступні як в SOLIX, так і в SAPIRIT.

Якою має бути зручна ванна?
ORLANDO – поєднання максимального комфорту і практичності!